-70%

Timezy

4,4 /5

Elegantné inteligentné hodinky Timezy

Objednáte dnes,
obdržíte už v pondelok
Top výber
1 x
29,99
na kus
2 x
23,99
na kus
3 x
20,99
na kus
alebo
Ponuka týždňa
Vyberte akciový balíček -%
Timezy
29,99
+
-85%
Najnovšie bezdrôtové slúchadlá BLUETOOTH PODSI12
66,60
9,99
Spolu iba:
39,98
Ušetríte
59% (56,61)
Vyberte komplet
Ušetríte -56,61

Popis

Elegantné a športové inteligentné hodinky Timezy sú trieda sama osebe! Poskytuje viac ako 100+ funkcií, ktoré na vás urobia dojem.

Vrcholové smartwatch hodinky ktoré nadchnú každého
Inteligentné hodinky umožňujú bezdrôtové pripojenie Bluetooth, fungujú ako krokomer a umožňujú pripojenie k smartphonom Apple, Samsung, Android a HUAWEI.

 

 

Sledujte vás srdcový pulz
Pomocou senzorovej technológie inteligentné hodinky monitorujú váš srdcový pulz. Meraním srdcového pulzu získate komplexný prehľad o funkcii srdca počas celého dňa.

Postarajte sa o kvalitný spánok
Inteligentné hodinky vám ponúkajú veľa funkcií a technológií, ktoré zabezpečia najpokojnejší spánok a pohodu. Sledovaním spánku môžete monitorovať fázy spánku a získať prehľad o svojich spánkových rutinách.

Ľahký a flexibilný dizajn
Ľahký a flexibilný dizajn umožňuje používať hodinky všestranne; môžete ich používať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Farebná dotyková obrazovka zabezpečí prehľadné použitie.

Najlepší priateľ pre šport
Fitness hodinky vás budú sprevádzať vo viac ako 100 rôznych športoch. Hodinky môžete pripojiť k svojmu smartphonu a sledovať svoju rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a tiež môžete dostávať upozornenia na prichádzajúce hovory, správy, e-maily, udalosti v kalendári za hodinu …

Recenzie

    Stanislava B**
    5 / 5
    13.05.2021
    Timezy photo review
Pridať recenziu
Hodnotenia výrobku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.