-50%

Fit Legíny

4,4 /5

Dámske Fit Legíny

Objednáte dnes,
obdržíte už v stredu
Top výber
1 x
19,99
na kus
2 x
15,99
na kus
3 x
13,99
na kus

Výrobok 1

  • Size
Vymazať
alebo
Ponuka týždňa
Vyberte akciový balíček -%
Fit Legíny
19,99
+
-85%
Pods i12
66,60
9,99
Spolu iba:
29,98
Ušetríte
65% (56,61)
Vyberte komplet
Ušetríte -56,61

Popis

 

Dámske Fit Legíny

Upútajte pozornosť a buďte sebavedomé na každom kroku! Legíny, ktoré formujú vašu postavu a robia vás ešte atraktívnejšou.

Vynikajúci a revolučný dizajn legín s vysokou kompresiou, ktoré splývajú s vašim telom, pevne priliehajú k pokožke a vytvárajú závideniahodnú postavu.

 

Legíny sú vyrobené z mimoriadne hladkej a pružnej umelej kože, ktorá sa nekrčí. Príjemný materiál pevne drží vašu pokožku a umožňuje vám ľahko sa ohýbať, čupieť, ponaťahovať sa, alebo sedieť a neobmedzovať v pohybe. Legíny sú teplé a vhodné na nadchádzajúce zimné dni. Môžete ich perfektne skombinovať tak, aby vytvorili večerný „outfit“, ako aj každodenný „look“. Špeciálny ergonomický tvar legín im umožňuje dokonale sa prispôsobiť rozmerom vášho tela a vytvoriť závideniahodnú postavu.

Módne legíny z umelej kože zdôraznia vašu postavu a dokonale sa jej prispôsobia, čím vytvárajú atraktívny vzhľad, ktorý upúta pozornosť okoloidúcich a urobí vás ešte sebavedomejšími. Legíny priliehajú k vášmu telu, dvíhajú vám zadok a zdôrazňujú vaše boky. Vysoký pás zakrýva, stláča a narovnáva bruško, a tak skrýva prebytočné kilogramy.

Ďalšie informácie

Size

S/M, L/XL

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fit Legíny”
Hodnotenia výrobku

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.